program

Usiądź, bądź, oddychaj

prowadzenie: Magdalena Karciarz
limit osób: 13, kategoria wiekowa: 18+
cena za całość: 100 zł
cena za 1 dzień: 25 zł (dostępne od pierwszego dnia zajęć na miejscu pół godziny przed rozpoczęciem warsztatów lub w kasie festiwalowej w godzinach jej otwarcia)
14 - 17 sie 2017
16:00 - 17:30
CKiR

Zajęcia poświęcone podstawowym technikom koncentracji i medytacji; skierowane głównie do osób, które rozpoczynają przygodę z wyciszaniem umysłu. Mają na celu przygotowanie ciała (od podstawowego siadu, modyfikacji pozycji, radzenia sobie z bólem), pracę nad koncentracją oraz wykorzystanie oddechów do kolejnych etapów medytacji.

Magdalena Karciarz 

Prezeska Stowarzyszenia Trenerów i Praktyków Relaksacji "Przestrzeń". Pracowniczka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, bibliotekarka, doktor nauk humanistycznych. Ukończyła Studia Podyplomowe Technik Relaksacyjnych na wrocławskim AWF, uczestniczyła w kursie nauczycielskim Vinyasa Krama Yoga w Krakowie. Prowadzi zajęcia dla osób po chorobach onkologicznych w Stowarzyszeniu "Różowe Okulary". Uczestniczka i współorganizatorka warsztatów, konferencji oraz seminariów z jogi i relaksacji. Redaktorka pisma "Przestrzeń". Autorka artykułów dotyczących jogi i relaksacji.

Warsztaty relaksacyjne

Opracowane programu cyklu warsztatów relaksacyjnych: Stowarzyszenie Trenerów i Praktyków Relaksacji "Przestrzeń"

www.przestrzenrelaksacji.pl

Zobacz także