program

Niespieszne ciało, spokojny umysł

prowadzenie: Magdalena Karciarz
limit osób: 13, kategoria wiekowa: 18+
cena za całość: 100 zł
cena za 1 dzień: 25 zł (dostępne od pierwszego dnia zajęć na miejscu pół godziny przed rozpoczęciem warsztatów lub w kasie festiwalowej w godzinach jej otwarcia)
21 - 24 sie 2017
16:00 - 17:30
CKiR

Oddech jest przewodnikiem, prowadzi nas od aktywności, energii działania do spokoju, pasywnej obserwacji. Zajęcia mają na celu znalezienie równowagi pomiędzy pobudzeniem a brakiem energii. Oparte są na metodzie Vinyasa Krama Joga, która polega na połączonych cyklach ćwiczeń. Dodatkowo wprowadzone zostaną elementy pracy z oddechem i koncentracją.

Magdalena Karciarz 

Prezeska Stowarzyszenia Trenerów i Praktyków Relaksacji "Przestrzeń". Pracowniczka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, bibliotekarka, doktor nauk humanistycznych. Ukończyła Studia Podyplomowe Technik Relaksacyjnych na wrocławskim AWF, uczestniczyła w kursie nauczycielskim Vinyasa Krama Yoga w Krakowie. Prowadzi zajęcia dla osób po chorobach onkologicznych w Stowarzyszeniu "Różowe Okulary". Uczestniczka i współorganizatorka warsztatów, konferencji oraz seminariów z jogi i relaksacji. Redaktorka pisma "Przestrzeń". Autorka artykułów dotyczących jogi i relaksacji.

Warsztaty relaksacyjne

Opracowane programu cyklu warsztatów relaksacyjnych: Stowarzyszenie Trenerów i Praktyków Relaksacji "Przestrzeń"

www.przestrzenrelaksacji.pl

Zobacz także