program

Kto ty jesteś?

prowadzenie: Magdalena Karciarz
limit osób: 12
cena za całość: 75 zł
cena za 1 dzień: 25 zł (dostępne od pierwszego dnia zajęć na miejscu pół godziny przed rozpoczęciem warsztatów lub w kasie festiwalowej w godzinach jej otwarcia)
25 - 27 sie 2017
16:00 - 17:30
CKiR

Zajęcia dla dzieci w wieku od kilku miesięcy do starszaków (4-7 lat). Poznanie prostych ćwiczeń wspomagających koncentrację, zachowanie balansu, wzmocnienie świadomości ciała. Oparte są na pozycjach jogi oraz ćwiczeniach koncentracji i relaksacji skierowanych do najmłodszych. Nauka poprzez zabawę, chwilę zatrzymania dziecięcej energii w skupieniu. Przy sprzyjającej pogodzie zajęcia mogą odbywać się na zewnątrz.

Magdalena Karciarz 

Prezeska Stowarzyszenia Trenerów i Praktyków Relaksacji "Przestrzeń". Pracowniczka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, bibliotekarka, doktor nauk humanistycznych. Ukończyła Studia Podyplomowe Technik Relaksacyjnych na wrocławskim AWF, uczestniczyła w kursie nauczycielskim Vinyasa Krama Yoga w Krakowie. Prowadzi zajęcia dla osób po chorobach onkologicznych w Stowarzyszeniu "Różowe Okulary". Uczestniczka i współorganizatorka warsztatów, konferencji oraz seminariów z jogi i relaksacji. Redaktorka pisma "Przestrzeń". Autorka artykułów dotyczących jogi i relaksacji.

Warsztaty relaksacyjne

Opracowane programu cyklu warsztatów relaksacyjnych: Stowarzyszenie Trenerów i Praktyków Relaksacji "Przestrzeń"

www.przestrzenrelaksacji.pl

Zobacz także

warsztaty
28 sierpnia - 2 września
Joga, męska sprawa - II cyklprowadzenie: Piotr Jodko
teatr
2 lipca 9 lipca 16 lipca 10 września
Bóg NiżyńskiWierszalin