program

Oswoić ból

prowadzenie: Magdalena Karciarz
limit osób: 12
cena za całość: 75 zł
cena za 1 dzień: 25 zł (dostępne od pierwszego dnia zajęć na miejscu pół godziny przed rozpoczęciem warsztatów lub w kasie festiwalowej w godzinach jej otwarcia)
28 - 30 sie 2017
16:00 - 17:30
CKiR

Jak sobie radzić z bólem? Jak oswoić zmiany w ciele związane z chorobą? Jak wspomóc proces zdrowienia? Zajęcia dla osób, które borykają się z bólem, oparte na prostych ćwiczeniach relaksacyjnych i technikach koncentracji wspomagających zdrowienie. Nie są remedium na to, co spotyka nas w czasie choroby, ale pomagają radzić sobie z napięciem w ciele, które towarzyszy zmaganiu się ze zmianami, bólem, brakiem energii. Przy sprzyjającej pogodzie zajęcia mogą odbywać się na zewnątrz.

Magdalena Karciarz 

Prezeska Stowarzyszenia Trenerów i Praktyków Relaksacji "Przestrzeń". Pracowniczka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, bibliotekarka, doktor nauk humanistycznych. Ukończyła Studia Podyplomowe Technik Relaksacyjnych na wrocławskim AWF, uczestniczyła w kursie nauczycielskim Vinyasa Krama Yoga w Krakowie. Prowadzi zajęcia dla osób po chorobach onkologicznych w Stowarzyszeniu "Różowe Okulary". Uczestniczka i współorganizatorka warsztatów, konferencji oraz seminariów z jogi i relaksacji. Redaktorka pisma "Przestrzeń". Autorka artykułów dotyczących jogi i relaksacji.

Warsztaty relaksacyjne

Opracowane programu cyklu warsztatów relaksacyjnych: Stowarzyszenie Trenerów i Praktyków Relaksacji "Przestrzeń"

www.przestrzenrelaksacji.pl

Zobacz także