program

Tam, gdzie wzrok nie sięga

prowadzenie: Magdalena Karciarz
limit osób: 13, kategoria wiekowa: 18+
cena za całość: 100 zł
cena za 1 dzień: 25 zł (dostępne od pierwszego dnia zajęć na miejscu pół godziny przed rozpoczęciem warsztatów lub w kasie festiwalowej w godzinach jej otwarcia)
31 sie - 3 wrz 2017
16:00 - 17:30
CKiR

Uwaga! Czwartego dnia warsztatów (3 września) zajęcia odbędą się wyjątkowo o godz. 10:00 i zakończą się o 11:30.

Jak dać odpocząć oczom od natłoku wrażeń? Jak wyciszyć umysł od codziennego zgiełku? Czy nasz umysł może wspomóc nas w tworzeniu krainy łagodności, spokoju, relaksu? Zajęcia oparte na tekstach biblioterapeutycznych mają na celu wyciszenie bodźców dnia codziennego i przeniesienie się w krainę wyobraźni, budowanie wysp spokoju, obrazów marzeń i kolorów. Są pasywną pracą dla ciała i aktywnością dla umysłu. Przy sprzyjającej pogodzie zajęcia mogą odbywać się na zewnątrz.

Magdalena Karciarz 

Prezeska Stowarzyszenia Trenerów i Praktyków Relaksacji "Przestrzeń". Pracowniczka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, bibliotekarka, doktor nauk humanistycznych. Ukończyła Studia Podyplomowe Technik Relaksacyjnych na wrocławskim AWF, uczestniczyła w kursie nauczycielskim Vinyasa Krama Yoga w Krakowie. Prowadzi zajęcia dla osób po chorobach onkologicznych w Stowarzyszeniu "Różowe Okulary". Uczestniczka i współorganizatorka warsztatów, konferencji oraz seminariów z jogi i relaksacji. Redaktorka pisma "Przestrzeń". Autorka artykułów dotyczących jogi i relaksacji.

Warsztaty relaksacyjne

Opracowane programu cyklu warsztatów relaksacyjnych: Stowarzyszenie Trenerów i Praktyków Relaksacji "Przestrzeń"

www.przestrzenrelaksacji.pl

Zobacz także